F.A.Q.

F.A.Q.

Odpověď:

Stačí nám napsat, krátce popsat svůj projekt a můžeme se do toho pustit :-)

Odpověď:

Vývoj produktů s námi je zdarma. Věříme v dlouhotrvající partnerství. Věříme, že se nám investice do vývoje Vašich výrobků vyplatí.

Odpověď:

Cena záleží na mnoha faktorech. Mezi ty nejpodstatnější patří složení produktu, použité suroviny a velikost výrobní dávky. Jsme schopni vyrábět tyčinky velmi ekonomicky. Napište nám Vaši představu a my Vám pošleme orientační nabídku. 

Odpověď:

Minimální množství na výrobní dávku je 24.000 ks od druhu. Důležité je i minimální množství na rok, které je 200.000 ks od druhu. To je zároveň minimální množství obalového materiálu, který jsme schopni nechat natisknout.

Odpověď:

Máme širokou škálu surovin, které používáme do výroby. Dle potřeby není problém přidat i suroviny nové, budou-li dohodnutá roční množství dostatečná.

Odpověď:

Šířka tyčinek je definovaná výrobní technologií, můžeme vyrobit tyčinky široké 250 mm nebo 350 mm. Délka může být kdekoliv mezi 90 mm a 105 mm. Podle toho se potom odvíjí hmotnost výrobku. Nejlehčí tyčinky, které vyrábíme mají okolo 20 g a ty nejtěžší 65 g.

Odpověď:

Standardní velikost kartonu je 24 kusů, podle velikosti a typu tyčinek se vyrábí kartony s obsahem od 20 do 66 kusů. Displeje bývají přímo skládány na palety. Stabilita je zajištěna proložkami, kartonovými rohy a důkladným zabalením celé palety do fólie. Je také možné balit do multipacků a to po 3 nebo 6 kusech, které jsou následně baleny do displejů.

Odpověď:

Se všemi partnery podepisujeme dohodu o mlčenlivosti. Vaše receptury jsou s námi v bezpečí, protože Vaše konkurenční výhoda bude pro nás vždy na prvním místě. Jediné informace, které budou na trhu k dispozici budou ty, které jsou vyžadovány legislativou.

Odpověď:

Jsme schopni nabídnout širokou škálu benefitů, například: Bez lepku, BIO neboli Organic, bez přidaného cukru, whole foods, přírodní, vegan, keto, kosher, non GMO, s probiotiky, s vysokým obsahem bílkovin, s vysokým obsahem vlákniny a další. Máte nějaké další přání, které nezaznělo ve výčtu? Napište nám.

Odpověď:

Existují dvě možnosti. Buď si objednáte a zajistíte Vaši vlastní dopravu, nebo můžeme oslovit naše logistické partnery a zajistit dopravu s jejich pomocí. Jsme schopni pomoci s kamionovou, i s kontejnerovou přepravou.

Odpověď:

Ano, máme zákazníky i mimo EU, jsem schopni vyřídit veškeré legislativní náležitosti a exportní dokumentace.

Odpověď:

Žádný, jedná se jen o jiný název. Všechny tyto názvy v angličtině: white label, private label, store brand nebo own brand, jsou synonyma. Jde o výrobu, pod značkou obchodního partnera.

Odpověď:

Samozřejmě! Moc rádi Vás u nás přivítáme a provedeme Vás naší výrobou. Jen je potřeba se na návštěvě domluvit s dostatečným časovým předstihem.

cta.jpg

Promluvme si o vašem projektu