O nás

Vyrábíme a dodáváme tyčinky do celého světa.

Kdo jsme?

Naše společnost je na trhu již 30 let a navazuje na tradici pěstování ovoce na Slánsku. Jsme firma s pevnými základy a přátelským až rodinným přístupem. Vždy jsme se snažili jít s dobou a být inovátory, a proto jsme jako jedni z prvních v ČR začali vyrábět müsli tyčinky.

K nim se postupně přidaly i ořechové, proteinové nebo ovocné tyčinky. V dnešní době máme na výběr širokou paletu výrobků, na kterou se můžete podívat zde: Naše tyčinky.

Privátní značky

Private label, white label, store brand… Jakkoliv budeme chtít nazývat výrobu pod Vaší vlastní značkou, vězte, že jste narazili na skutečné odborníky. Společně s našim vývojovým oddělením jsme schopni velmi efektivně přetvořit Vaše zadání v realitu, v rekordním čase a hlavně – zcela zdarma!

Tady se můžete podívat na celý vývojový proces.

Naši partneři

Naší prioritou je špičková kvalita za bezkonkurenční ceny. Díky tomu jsme se stali spolehlivým a stabilním obchodním partnerem řady významných obchodních řetězců a distributorů. Své výrobky exportujeme do více než dvou desítek zemí.

Jsme féroví a pro naše partnery uděláme vždy maximum. I díky tomu jsou naše partnerství dlouhotrvající a postavená na vzájemné důvěře. Přesvědčte se o tom a kontaktujte nás, rádi s Vámi prodiskutujte Váš projekt.

Vlastní ovocné sady

Snažíme se být co nejzodpovědnější k našemu prostředí. Máme vlastní sady, kde na více než 200 hektarech pěstujeme jablka, hrušky, meruňky, třešně a višně v nejlepší možné kvalitě. Ovoce pěstujeme šetrně pod certifikacemi BIO a SISPO. Následně ovoce skladujeme ve vlastních moderních velkokapacitních chlazených skladech s ULO atmosférou a zpracováváme na moderních linkách na třídění a balení ovoce.

Maximum dostupných surovin pro výrobu našich tyčinek nakupujeme od lokálních výrobců, kteří dodržují podobné šetrné postupy při pěstování jako my.

Budoucnost a inovace

Nevidíte v našem portfoliu produkty, které byste rádi uvedli na trh? Jsou Vaše nápady příliš ambiciózní a daleko od toho, co je na trhu standardem a nevíte, koho oslovit?

Zkuste nás, rádi Vaše projekty probereme. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Kontaktujte nás

cta.jpg

Promluvme si o vašem projektu